Kontakt

Sieć dla domu i biznesu

Poznaj nowoczesne rozwiązania dla sieci domowych i biznesowych dzięki którym możesz zbudować pasywne zaplecze IT

Jak powstają produkty Extralink

Opracowanie

Nad każdym produktem Extralink stoi praca zespołu naszych inżynierów

Produkcja

Produkcja urządzeń sieciowych Extralink jest nadzorowana na każdym etapie

Wsparcie

Zespół wsparcia technicznego świadczy usługi na wysokim poziome

Odkryj sprzęt sieciowy i jego innowacyjne funkcje

Extralink jest marką oferującą szeroką gamę urządzeń i akcesoriów sieciowych, a ich oferta skierowana jest nie tylko do większych dostawców usług sieciowych, ale i również do domowych użytkowników sprzętu sieciowego. Teraz tworzenie nowych sieci lub rozwijanie istniejących w oparciu o komunikację światłowodową może stać się niezwykle proste. Extralink oferuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla sieci światłowodowych, począwszy od zaawansowanych urządzeń końcowych OLT oraz spawarki światłowodowe, poprzez urządzenia klienckie ONU, kable światłowodowe, moduły SFP, słupy, zgrzewarki światłowodowe, a skończywszy na akcesoriach sieciowych PON takich jak: patchcordy światłowodowe, pigtaile światłowodowe, zaciski kotwiące, adaptery światłowodowe, splittery światłowodowe i patch panele.

Kreator szaf serwerowych Extralink

Dzięki tej aplikacji w prosty i szybki sposób skonfigurujesz dowolną szafę dla każdych potrzeb. Korzystaj z aplikacji na każdym urządzeniu. Zaprojektuj swoją szafę RACK według swoich parametrów oraz dodaj produkty uzupełniające i współpracujące. Wystarczy wejść na stronę z konfiguratorem i rozpocząć od konfiguracji parametrów szafy. Eksportuj i zachowaj u siebie całe zestawienie z konfiguracji. W razie potrzeby możesz udostępnić to dla swoich klientów. Już pod czas konfiguracji, tworzy się koszyk z wycena twojej szafy i wyposażenia.

Korzystaj z konfiguratora na dowolnym urządzeniu

Firma Extralink, jako producent sprzętu do sieci światłowodowych oraz sieci LAN, z dumą kontynuuje swoją ścisłą współpracę z firmami produkcyjnymi oraz placówkami oświatowymi. Ta owocna relacja umożliwia nam ciągłe doskonalenie naszego sprzętu, odpowiadając na potrzeby i wymagania naszych partnerów.

Dzięki tej współpracy, firma Extralink ma możliwość pozyskania cennych danych oraz opinii od przedsiębiorstw i placówek oświatowych na temat używania naszych produktów w różnych środowiskach i warunkach. Te informacje są dla nas niezwykle cenne, pozwalając nam na ciągłe modyfikowanie i ulepszanie naszego sprzętu, aby sprostać dynamicznym wyzwaniom dzisiejszego świata technologii.

Nasze zaangażowanie w ścisłą współpracę z partnerami biznesowymi i edukacyjnymi pozwala nam utrzymać się na czele innowacji w branży. Staramy się nie tylko zrozumieć bieżące potrzeby naszych klientów, ale także przewidywać przyszłe trendy i wymagania rynku. Dzięki temu nasz sprzęt jest nie tylko zaawansowany technologicznie, ale również praktyczny i zgodny z realnymi potrzebami użytkowników.