Kontakt

O nas

EXTRALINK to wieloletni producent i dystrybutor kompleksowych rozwiązań dla sieci światłowodowych. To firma, która oczami teraźniejszości spogląda w przyszłość i z powodzeniem zdobywa kontrakty z największymi sieciami handlowymi na ogólnoświatowym rynku. To również, a nawet przede wszystkim zespół znakomitych fachowców. Wszystko to pozwala marce na kompleksowe podejście do klienta, z dostosowaniem i podziałem swojej oferty na strefę BIZNESOWĄ oraz bardziej kameralną i wysoce rozwojową przestrzeń SMART HOME.

Rozwiązania dla biznesu

EXTRALINK oferuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla sieci światłowodowych, począwszy od zaawansowanych urządzeń OLT, na akcesoriach sieciowych PON kończąc. W ofercie marki znajdują się również urządzenia przeznaczone do pracy w przewodowych sieciach Ethernet.

Urządzenia sieciowe

Szeroka oferta dla dostawców usług IT od zaawansowanych urządzeń OLT, przez ONU, moduły SFP, szafy rack, po akcesoria sieciowe. 

Smart Home

Inteligentny dom jest wizją przyszłości. Możliwość zdalnego zarządzania oświetleniem i energią jest nie tylko wygodą, ale także bezpieczeństwem.

Life Style

Zapewnij sobie komfortowe życie z naszymi produktami serii Life Style. To inowacyjne urządzenia niezbędne w codziennym użytkowaniu.

Świat stoi otworem

Dla domu, SMART HOME: inteligentny dom jest wizją przyszłości w której EXTRALINK szczególnie się wyróżnia. Możliwość zdalnego zarządzania oświetleniem i energią nie jest tylko wygodą ale także bezpieczeństwem.

Od projektu do gotowych produktów

W naszym Częstochowskim biurze polscy inżynierowie pracują z zapałem nad tworzeniem prototypów produktów z branży sieciowej i smart home. Nasza firma dąży do innowacyjności i doskonałości, dlatego każdy prototyp jest starannie planowany, projektowany i testowany, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Dzięki zaangażowaniu i pasji naszych pracowników, powstają produkty, które zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z technologii w swoich domach i biurach.

EXTRALINK to przy tym firma o dużej odpowiedzialności społecznej i dużej świadomości rynku, co zawsze zaznacza swoją regularną obecnością na targach branżowych, odbywających się zarówno w kraju jak i za granicą.