Kontakt

Extralink SFP+ 10G Moduł SFP+

SKU DNXGFOJKFRMLPN Kategorie ,
10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM, dedykowany dla HP/ARUBA

KOD: EX.15098 / EAN: 5903148915098

Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP – prędkość portu: 10 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

Brak w magazynie

185,07  Brutto

Opis

Wydajny wielomodowy moduł SFP+ 1310NM dedykowany do HP/Aruba

Extralink SFP+ 10G to jednomodowa wkładka SFP, który pozwala na transmisję danych z prędkością 10Gbps na odległość do 10km. Moduł światłowodowy SFP cechuje się bardzo niskim poborem mocy oraz szerokim zakresem temperatur pracy. Extralink SFP+ 10G 1310NM jest dedykowany do urządzeń HP/Aruba.

SFP+ 10G 1310NM SM LC 10KM

Cechy szczególne

  • Prędkość transmisji danych 10Gbps
  • Zgodność z SFP+ MS
  • Bardzo niski pobór mocy
  • Cyfrowy interfejs monitora diagnostycznego
  • Transmisja jednomodowa
  • Zasięg do 10km
  • Kompatybilność z HP/Aruba

Informacje dodatkowe

Waga 0,0256 kg
Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Certyfikaty

Długość fali

Liczba dołączonych produktów

Maksymalny dystans transferu

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish