Kontakt

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP

SKU DNXGFOJJLRMMKJ Kategorie ,
1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DOM, dedykowany dla HP/ARUBA

KOD: EX.15050 / EAN: 5903148915050

Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP – prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

Brak w magazynie

28,34  Brutto

Opis

Transceivery SFP-BIDI to wysokowydajne, ekonomiczne moduły obsługujące podwójną szybkość transmisji danych 1,25 Gb/s/1,0625 Gb/s i odległość transmisji 20 km w technologii SMF. Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania klasy I bezpieczeństwa laserów. Transceivery są zgodne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. Więcej informacji można znaleźć w części SFP MSA.

Informacje dodatkowe

Waga 0,0256 kg
Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Certyfikaty

Długość fali

Kolor produktu

Kompatybilność marki

Liczba dołączonych produktów

Łatwa instalacja

Maksymalny dystans transferu

Materiał obudowy

Obsługa funkcji Plug & Play

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Segment HP

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish