Extralink SFP 1.25G Moduł SFP WDM

SKU DNXEKPQPMRMNNI Kategorie ,
1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, DOM, para

 

KOD: EX.2220 / EAN: 5902560362220

 

Dystans transmisji: 1-3km
Moduł SFP – prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: SC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

Brak w magazynie

71,10  Brutto

Opis

Extralink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SINGLE MODE 3KM SC Komplet

Transceivery SFP to wysokowydajne, ekonomiczne moduły obsługujące szybkość transmisji danych 1,25Gbps/1,0625Gbps i zasięg transmisji 3km z SMF. Nadajnik składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem trans-impedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I.

extralink wkładki wdm

Zastosowanie:

  • Gigabit Ethernet
  • Kanał światłowodowy
  • Przełącznik na interfejs przełącznika
  • Przełączane zastosowania backplane
  • Interfejs Router/Serwer
  • Inne systemy transmisji optycznej
wdm insterts 3km

Extralink WDM – atrakcyjna cena i kompatybilność!

Nadajniki są kompatybilne z systemami SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odnieść się do SFP MSA.

cheap wdm modules

Informacje dodatkowe

Waga 0,0512 kg
Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Certyfikaty

Długość fali

Liczba dołączonych produktów

Maksymalny dystans transferu

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish