Kontakt

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP WDM

SKU DNXMGNLQOHTMH Kategorie ,
1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, para

KOD: EX.6204 / EAN: 5902560366204

Dystans transmisji: 4-20km
Moduł SFP – prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

Brak w magazynie

57,99  Brutto

Opis

Wydajna para modułów SFP 1.25G BIDI 1310/1550NM 20KM LC DDM

Transceivery optyczne Extralink SFP 1.25G to wysokowydajne, ekonomiczne, światłowodowe moduły SFP jednomodowe obsługujące szybkość transmisji danych 1,25Gbps/1,0625Gbps i zasięg transmisji 20km z SMF. Przeznaczone są do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem włókna jednomodowego. Extralink SFP 1.25G pracuje na fali przemiennej Tx=1310nm i Rx=1550nm. Moduł optyczny SFP 1.25G składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem trans-impedancyjnym (TIA) oraz jednostki sterującej MCU. Wszystkie jednomodowe wkładki SFP spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I.

SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC DDM

Jednomodowe wkładki SFP o szerokim zastosowaniu

Moduły optyczne SFP 1.25G znajdują zastosowanie dla: Gigabit Ethernet, kanałów światłowodowych, interfejsów Switch to Switch, switched backplane applications, interfejsów router/serwer i innych systemów transmisji optycznej.

SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC DDM - PAIR

Cechy szczególne

  • Szybkość transmisji danych 1,25Gbps/1,063Gbps
  • Zgodność z SFP MSA i SFF-8472 z gniazdem LC
  • Cyfrowy monitoring diagnostyczny: kalibracja wewnętrzna lub zewnętrzna
  • Kompatybilność z SONET OC-24-LR-1
  • Kompatybilność z dyrektywą RoHS
  • Pojedynczy zasilacz sieciowy +3.3V
SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC DDM - PAIR

Informacje dodatkowe

Waga 0,0512 kg
Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Certyfikaty

Długość fali

Długość fali RX (min)

Liczba dołączonych produktów

Maksymalny dystans transferu

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Tx długości fali (min)

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish