Extralink SFP 1.25G Moduł SFP CWDM

SKU DNXGFNHSKRMMOM Kategorie ,
1,25Gbps, 1470nm, single mode, 40km, LC, DOM

KOD: EX.13575 / EAN: 5903148913575

Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP – prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

7 w magazynie

64,49  Brutto

Opis

Ekonomiczny moduł światłowodowy SFP CWDM 1.25G 1470NM SM 40KM LC DDM

Światłowodowy moduł SFP Extralink przeznaczony jest do szeregowej transmisji danych optycznych CWDM 1G Ethernet do 40KM na SMF. Jednomodowe moduły optyczne SFP CWDM spełniają założenia normy MSA SFF-8431 i SFF-8472. Dostępnych jest 8 długości fal od 1470nm do 1610nm, z każdym krokiem 20nm. Jednomodowa wkładka SFP charakteryzuje się niskim poborem mocy oraz szybkością transmisji danych do 1.25Gbps.

SFP CWDM 1.25G 1470NM SM 40KM LC DDM

Cechy szczególne

  • Szybkość transmisji danych operacyjnych do 1.25Gbp
  • CWDM DFB nadajnik laserowy
  • Transmisja do 40KM na SMF
  • Zgodność z SFF-8472
  • Zasilanie 3.3V
  • Zakres temperatur pracy od 0˚C do 70˚C
  • Interfejs złącza Duplex LC
  • Certyfikat bezpieczeństwa laserowego klasy 1
  • Niski pobór mocy
SFP CWDM 1.25G 1470NM SM 40KM LC DDM

Informacje dodatkowe

Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Długość fali

Kolor produktu

Liczba dołączonych produktów

Łatwa instalacja

Maksymalny dystans transferu

Materiał obudowy

Podręcznik użytkownika

Przewodnik użytkownika

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Segment HP

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

pl_PLPolish