Kontakt

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP CWDM

SKU DNXGFNIJLRMMIQ Kategorie ,
1,25Gbps, 1610nm, single mode, 40km, LC, DOM

KOD: EX.13643 / EAN: 5903148913643

Dystans transmisji: Powyżej 20km
Moduł SFP – prędkość portu: 1,25 Gbps
Złącze wyjściowe: LC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS

3 w magazynie

107,63  Brutto

Opis

Ekonomiczny moduł SFP CWDM 1.25G 1610NM SM 40KM LC DDM firmy Extralink

Moduł optyczny Extralink SFP CWDM 1.25G 1610NM to jednomodowa wkładka SFP, zaprojektowana do szeregowej transmisji danych optycznych. Transiwer pozwala na przesył danych z szybkością do 1.25Gbps na odległość do 40km. Moduł optyczny SFP CWDM jest wyposażony w złącze wyjściowe LC. Cechuje się małym poborem mocy. Światłowodowy moduł Extralink SFP CWDM 1.25G posiada certyfikat bezpieczeństwa laserowego klasy 1 oraz jest zgodny z SFF-8472.

SFP CWDM 1.25G 1610NM SM 40KM LC DDM

Cechy szczególne

  • Przepustowość danych do 1,25Gbp
  • Transmisja laserowa CWDM DFB
  • Transmisja do 40KM na SMF
  • Zgodny z SFF-8472
  • Zasilanie 3.3V
  • Temperatura pracy od 0˚C do 70˚C
  • Złącze Duplex LC
  • Certyfikat klasy 1 bezpieczeństwa laserowego
  • Niski pobór mocy
SFP CWDM 1.25G 1610NM SM 40KM LC DDM

Informacje dodatkowe

Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Długość fali

Kolor produktu

Liczba dołączonych produktów

Łatwa instalacja

Maksymalny dystans transferu

Materiał obudowy

Podręcznik użytkownika

Przewodnik użytkownika

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish