Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/UPC Patchcord

SKU DNXGFQMQMRMNKH Kategorie ,
Jednomodowy, Duplex, G657A1, 3mm, 3m

KOD: EX.16699 / EAN: 5903148916699

Długość: 3m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Standard włókna: G.657.A1

Brak w magazynie

7,26  Brutto

Opis

Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 3M

Patchcord jednomodowy o długości 3m, średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Zawiera transmisję dwukierunkową. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,055 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2