Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/UPC Patchcord

SKU DNXEHHMUEKNO Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, 900um, 1,5m

KOD: EX.7980 / EAN: 5902560367980

Długość: 1.5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Długość kabla: 1,5

200 w magazynie

5,12  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 900UM 1.5M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 1,5 metra, średnicy kabla rzędu 0,9mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,015 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Długość kabla

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish