Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/UPC Easy Flex Patchcord

SKU DNXFMJPLDRMMIQ Kategorie ,
LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, 10m

KOD: EX.7317 / EAN: 5902560367317

Długość: 10m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/UPC
Standard włókna: G.657.B3

Brak w magazynie

15,79  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 10M LSZH EASY FLEX

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 10 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT. Dodatkowo, kable te posiadają klasyfikację materiałową LSZH (Low Smoke Zero Halogen) co oznacza, że ich powłoka jest wykonana ze związków termoplastycznych lub termoutwardzalnych, które emitują ograniczoną ilość dymu i nie wydzielają halogenu pod wpływem wysokich źródeł ciepła.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,068 kg
Wymiary 200 × 200 × 5 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Średnica kabla