Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/APC Patchcord

SKU DNXFLNKRIRMNGN Kategorie ,
PVC, Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 0,5m

KOD: EX.3548 / EAN: 5902560363548

Długość: 0.5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/APC
Standard włókna: G.652.D

84 w magazynie

6,59  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.652D DUPLEX 3.0MM 0,5M PVC

Patchcord jednomodowy PVC o długości 0,5m, średnicy kabla wynoszącej 3mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Włókno G652D dedykowane do systemów 10Gbps, długość fali wynosi od 1310nm, promień gięcia 30mm. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,015 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2