Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/APC Patchcord

SKU DNXFMJPQFRMMOO Kategorie ,
PVC, Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 5m

KOD: EX.7768 / EAN: 5902560367768

Długość: 5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/APC
Standard włókna: G.652.D

97 w magazynie

8,60  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.652D DUPLEX 3.0MM 5M PVC

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 5 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,075 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Głębokość opakowania

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pojemność opakowania

Rodzaj opakowania

Szerokość opakowania

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Waga produktu

Waga wraz z opakowaniem

Wysokość opakowania

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2