Kontakt

Extralink SC/UPC-SC/APC Patchcord

SKU DNXFFKQMERMMIL Kategorie ,
LSZH, Jednomodowy, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m

KOD: EX.3111 / EAN: 5902560363111

Długość: 15m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-SC/APC
Standard włókna: G.657.B3

65 w magazynie

17,58  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 15M LSZH EASY FLEX

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 15 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/UPC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT. Dodatkowo, kable te posiadają klasyfikację materiałową LSZH (Low Smoke Zero Halogen) co oznacza, że ich powłoka jest wykonana ze związków termoplastycznych lub termoutwardzalnych, które emitują ograniczoną ilość dymu i nie wydzielają halogenu pod wpływem wysokich źródeł ciepła.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,0925 kg
Wymiary 200 × 200 × 6 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Głębokość opakowania

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Pojemność opakowania

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Szerokość opakowania

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Waga produktu

Waga wraz z opakowaniem

Wysokość opakowania

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish