Kontakt

Extralink SC/UPC Pigtail

SKU DNXFMPKQJRMNIL Kategorie ,
Wielomodowy, OM3, 50/125, 2m, Easy strip

KOD: EX.10406 / EAN: 5903148910406

Długość: 2m
Końcówka pigtaila / splittera: SC/UPC
Standard włókna: OM3
Certyfikaty: CE, RoHs

200 w magazynie

3,76  Brutto

Opis

PIGTAIL SC/UPC MM 900UM 2M OM3 50/125 EASY STRIP

Pigtail Extralink ze złączem SC/UPC wykonany jest na włóknie multimodowym OM3. Pigtail znajduje głownie zastosowania przy linkach światłowodowych do kamer CCTV.

EXTRALINK Pigtail

Informacje dodatkowe

Waga 0,005 kg
Wymiary 200 × 200 × 5 cm
Długość

Końcówka pigtaila / splittera

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Starty odzysku

Średnica powłoki

Średnica przewodu

Średnica rdzenia

Tłumienność

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2