Kontakt

Extralink SC/UPC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXMIILROHTKP Kategorie ,
Jednomodowy, Duplex, 3mm, 12m

KOD: EX.1735 / EAN: 5902560361735

Długość: 12m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: G.657.A1

Brak w magazynie

9,69  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 12M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 12 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,045 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Głębokość opakowania

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pojemność opakowania

Rodzaj opakowania

Szerokość opakowania

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Waga produktu

Waga wraz z opakowaniem

Wysokość opakowania

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2