Kontakt

Extralink SC/PC-SC/PC Patchcord

SKU DNXGFQORDRMMOI Kategorie ,
Jednomodowy, Round drop, Simplex, G657A, 50m

KOD: EX.17160 / EAN: 5903148917160

Długość: 50m
Kategoria kabla: Single-Mode
Długość kabla: 50
Kolor produktu: Czarny

Brak w magazynie

74,69  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/PC-SC/PC SM G.657A SIMPLEX 50M ROUND DROP

Patchcord jednomodowy o długości 50metrów, średnicy kabla wynoszącej 3mm, zakończony złączami SC/PC-SC/PC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Włókno G.657A zawiera zwiększoną odporność mechaniczną: minimalny promień gięcia tego włókna to 7,5-15mm. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Długość

Kategoria kabla

Długość kabla

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish