Kontakt

Extralink SC/APC-SC/UPC Patchcord

SKU DNXFMIHNFRMMGI Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 15m

KOD: EX.12424 / EAN: 5903148912424

Długość kabla: 15
Dołączony protokół testowy: Tak
Ilość na paczkę: 1
Kolor produktu: Żółty

Brak w magazynie

5,99  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/UPC SM G652D SIMPLEX 3.0MM 15M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 15 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,0925 kg
Wymiary 200 × 200 × 6 cm
Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2