Extralink SC/APC-SC/APC Round drop Patchcord

SKU DNXGFNHMLRMMKN Kategorie ,
Okrągły, wiszący, jednomodowy, Simplex, G.657A2, 70m

KOD: EX.13384 / EAN: 5903148913384

Długość: 70m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2

28 w magazynie

41,14  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 70M ROUND DROP

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 70 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish