Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXGGHQSIRMMPQ Kategorie ,
Okrągły, wiszący, jednomodowy, Simplex, G.657A2, 5m

KOD: EX.18426 / EAN: 5903148918426

Długość: 5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2

Brak w magazynie

19,56  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 5M ROUND DROP

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 5metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,1175 kg
Wymiary 200 × 200 × 8 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Średnica kabla

pl_PLPolish