Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXELPOKJRMMPM Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G.657A, 3mm, 15m

KOD: EX.2817 / EAN: 5902560362817

Długość: 15m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A1

200 w magazynie

9,82  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM 15M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 15 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,0925 kg
Wymiary 200 × 200 × 6 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish