Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXGGIPQMRMNHP Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G.657A2, 3mm, 3m

KOD: EX.19331 / EAN: 5903148919331

Długość: 2m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A1

Brak w magazynie

7,16  Brutto

Informacje dodatkowe

Waga 0,0225 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złącze typu polskiego

Złączka 1

Złączka 2