Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXFMIHJGRMLNP Kategorie ,
Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 20m

KOD: EX.9137 / EAN: 5902560369137

Długość: 20m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.652.D

20 w magazynie

19,58  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.652D DUPLEX 20M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,235 kg
Wymiary 200 × 200 × 8 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2