Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXMIINROHTMJ Kategorie ,
Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 5m

KOD: EX.1292 / EAN: 5902560361292

Długość: 5m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Certyfikaty: CE, RoHs

13 w magazynie

22,09  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 5M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) wielomodowy OM3 o długości 5 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,075 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Certyfikaty

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish