Extralink SC/APC-SC/APC Patchcord

SKU DNXGFNHMMRMMLM Kategorie ,
Okrągły, wiszący, jednomodowy, Simplex, G.657A2, 80m

KOD: EX.13391 / EAN: 5903148913391

Długość: 80m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2

27 w magazynie

35,57  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 80M ROUND DROP

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 80 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 4 kg
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pełny dupleks

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish