Kontakt

Extralink SC/APC-SC/APC Czarny Patchcord

SKU DNXGGIPQFRMMLM Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, 3mm, 3m

KOD: EX.19263 / EAN: 5903148919263

Długość: 3m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A1

96 w magazynie

5,46  Brutto

Informacje dodatkowe

Waga 0,0275 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złącze typu polskiego

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish