Kontakt

Extralink SC/APC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXELPOKDRMMKI Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KOD: EX.2756 / EAN: 5902560362756

Długość: 1m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/UPC
Standard włókna: G.652.D

10 w magazynie

6,25  Brutto

Opis

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 1M

Patchcord jednomodowy ze złączem SC/APC oraz LC/UPC. Jednowłóknowy kabel światłowodowy o długości 1 metr. Kabel został wykonany na włóknie G.652D.
Patchcord zakończony jest złączem po jednej stronie SC/APC i LC/UPC po drugiej. Kabel można stosować podczas budowy sieci pasywnej, punktach węzłowych oraz dystrybucyjnych. Można go również zastosować w automatyce.

Kable te stosowane są przy transmisji fali 1310nm oraz 1550nm.

Informacje dodatkowe

Waga 0,0175 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish