Kontakt

Extralink SC/APC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXFMPPJFRMMMO Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G657A, 3mm, 3m

KOD: EX.10185 / EAN: 5903148910185

Długość: 3m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/UPC
Standard włókna: G.657.A1

Brak w magazynie

6,94  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.657A SIMPLEX 3M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 3 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,0275 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2