Kontakt

Extralink SC/APC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXFMIHPJRMMLK Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m

KOD: EX.9236 / EAN: 5902560369236

Długość: 0.5m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/UPC
Standard włókna: G.652.D

Brak w magazynie

6,27  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 0.5M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 0,5 metra, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,015 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2