Kontakt

Extralink SC/APC-LC/PC multipatchcord

SKU DNXGFQNQHRMNGJ Kategorie ,
SM 24F 14M, kaskada 90cm

KOD: MP4

Długość: 14m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/UPC

1 w magazynie

628,30  Brutto

Opis

Multipatchcord Extralink 24F SC/APC – LC/PC SM 14M kaskada 90cm

Multipatchcord jest specyficznym typem patchcordu światłowodowego. Zbudowany jest w oparciu o kabel światłowodowy z wieloma włóknami. Na każdym końcu kabel posiada złącza w ilości odpowiadającej ilości włókien w kabla. Typ i rodzaj złącz dobierany jest w zależności od potrzeb konkretnej instalacji.

Aby ułatwić montaż multipatchcordu czy to przez przewierty w ścianie czy same wejścia patchpaneli możliwe jest wykonanie dwóch typów rozszyć – kaskadowy lub prosty. W rozszyciu kaskadowym każde złącze w rozszyciu jest wykonywane na kablu o różnej długości.

Multipatchcord ułatwia i przyspiesza łączenie punktów. Idealnie spisuje się przy łączeniu dwóch patchpaneli znajdujących się w różnych szafach np. w sąsiednich pomieszczeniach.

Informacje dodatkowe

Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

pl_PLPolish