Kontakt

Extralink SC/APC-LC/APC Patchcord

SKU DNXMIIMOOHTJI Kategorie ,
Wielomodowy, OM2, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.1148 / EAN: 5902560361148

Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM2
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-LC/APC
Standard włókna: OM2

1 w magazynie

15,09  Brutto

Opis

PATCHCORD SC/APC-LC/APC MM OM2 DUPLEX 3.0MM 3M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) wielomodowy OM2 o długości 3 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami SC/APC-LC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,055 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pełny dupleks

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish