Kontakt

Extralink SC/APC-FC/UPC Patchcord

SKU DNXGFNIMJRMMJM Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G657A1, 3mm, 2m

KOD: EX.13780 / EAN: 5903148913780

Długość: 2m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-FC/UPC
Standard włókna: G.657.A1

4 w magazynie

6,94  Brutto

Informacje dodatkowe

Waga 0,0225 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Głębokość opakowania

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Pojemność opakowania

Rodzaj opakowania

Szerokość opakowania

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Waga produktu

Waga wraz z opakowaniem

Wysokość opakowania

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2