Kontakt

Extralink SC/APC Drop Pigtail

SKU DNXGGHLLDRMLMK Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G.657A2, 30m

KOD: EX.17412 / EAN: 5903148917412

Długość: 30m
Końcówka pigtaila / splittera: SC/APC
Standard włókna: G.657.A2
Długość kabla: 30

55 w magazynie

12,10  Brutto

Opis

EXTRALINK PIGTAIL SC/APC DROP SM SIMPLEX G.657A2 30M

Pigtail światłowodowy o długości 30m ze złączem SC/APC. Wykonany jest z kabla typu drop, jego powłoka została w pełni przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków. W pigtailu zastosowano włókno G.657.A2. Dzięki dużej giętkości produkt może być bez problemu używany również wewnątrz pomieszczeń. Średnica kabla wynosi około 3 mm. Oferowany produkt doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których nie ma możliwości przeprowadzenia przewodu z zarobionymi końcówkami. Jednocześnie spaw wykonać trzeba tylko z jednej strony, co usprawnia pracę instalatora.

EXTRALINK PIGTAIL SC/APC DROP SM SIMPLEX G.657A2 30M

Informacje dodatkowe

Waga 0,28 kg
Długość

Końcówka pigtaila / splittera

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj wtyczki

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish