Kontakt

Extralink QSFP+ 40Gbps Moduł QSFP+

SKU DNXGFOPLERMMJO Kategorie ,
MPO, 850nm, 100m, multi mode, Duplex

KOD: EX.15777 / EAN: 5903148915777

Dystans transmisji: Poniżej 1km
Moduł SFP – prędkość portu: 40 Gbps
Złącze wyjściowe: MPO
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE, RoHS

11 w magazynie

230,03  Brutto

Opis

Moduł QSFP+

Wkładka EXTRALINK QSFP+ 40G jest przeznaczona do niezawodnej transmisji światłowodowej z prędkością 40 Gbps na odległość do 100m. Wkładka QSFP+ integruje 4 kanały nadawcze i 4 kanały odbiorcze, każda linia przenosi 10 Gbps. Transmituje dane za pomocą włókien światłowodowych na długości fali 850nm.

Informacje dodatkowe

Dystans transmisji

Moduł SFP - prędkość portu

Złącze wyjściowe

Certyfikaty

Długość fali

Liczba dołączonych produktów

Maksymalny dystans transferu

Rodzaj duplexu SFP

Rodzaj włókna

Segment HP

Typ interfejsu

Typ transceivera SFP

Złącze światłowodowe

pl_PLPolish