Kontakt

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A2 SIMPLEX 250M FLAT DROP

SKU DNXGGKJNHRMMHQ Kategorie ,

KOD: EX.31063 / EAN: 5905090331063

Długość: 250m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
Standard włókna: G.657.A2

Brak w magazynie

151,51  Brutto

Informacje dodatkowe

Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

pl_PLPolish