Kontakt

Extralink LC/UPC-SC/UPC Patchcord

SKU DNXGFPIMHRMMIQ Kategorie ,
Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.16033 / EAN: 5903148916033

Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM3

25 w magazynie

14,98  Brutto

Opis

Patchcord Extralink do łączenia urządzeń multimodowych

Patchcord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125) duplex ze złączami LC/UPC-SC/UPC. Patchcord wykonany na włónie OM3 z powłoką osłonową 3mm. Przeznaczony jest do łączenia urządzeń światłowodowych multimodowych. Patchcord wykonany został zgodnie ze standardem Telcordia co gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Patchcord ten stosowany jest między innymi w instalacjach telewizji CCTV.

Cechy produktu

  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Niska tłumienność
  • Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
  • Zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377
  • Wysoka jakość wykonania

Informacje dodatkowe

Waga 0,055 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica powłoki

Średnica przewodu

Średnica rdzenia

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złącze typu polskiego

Złączka 1

Złączka 2