Kontakt

Extralink LC/UPC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXGFNPSJRMNJJ Kategorie ,
Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 3m

KOD: EX.14787 / EAN: 5903148914787

Długość: 3m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: OM3

34 w magazynie

17,27  Brutto

Opis

PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 5M

Patchcord wielomodowy OM3 o długości 5 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Kabel zawiera transmisję dwukierunkową. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,055 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj opakowania

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2