Kontakt

Extralink LC/UPC-LC/UPC Patchcord

SKU DNXGFOJJFRMLOP Kategorie ,
Jednomodowy, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KOD: EX.15005 / EAN: 5903148915005

Długość: 1m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/UPC
Standard włókna: G.652.D

200 w magazynie

6,47  Brutto

Opis

PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M

Patchcord jednomodowy o długości 1metr, średnicy kabla wynoszącej 3mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Włókno G652D dedykowane do systemów 10Gbps, długość fali wynosi od 1310nm, promień gięcia 30mm. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,0175 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Długość kabla

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Pełny dupleks

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish