Kontakt

Extralink LC/UPC-LC/APC Patchcord

SKU DNXEEKPLKRMMLL Kategorie ,
Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m

KOD: EX.1209 / EAN: 5902560361209

Długość: 1m
Kategoria kabla: Multi-Mode OM3
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/UPC-LC/APC
Standard włókna: OM3

Brak w magazynie

5,40  Brutto

Opis

PATCHCORD LC/UPC-LC/APC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 1M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) wielomodowy OM3 o długości 1 metra, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,035 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica przewodu

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2

pl_PLPolish