Kontakt

Extralink LC/APC-LC/APC Patchcord

SKU DNXMIIOSOHTNO Kategorie ,
Jednomodowy, Duplex, 9/125um, G657A, 3m

KOD: EX.1346 / EAN: 5902560361346

Długość: 3m
Kategoria kabla: Single-Mode
Rodzaje zakończeń patchcorda: LC/APC-LC/APC
Standard włókna: G.657.A1

62 w magazynie

15,97  Brutto

Opis

PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3M

Patchcord (z ang. Przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 3 metrów, średnicy kabla rzędu 3mm, zakończony złączami LC/APC-LC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego jak przełączniki i konwertery. Stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

EXTRALINK Patchcord

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

Informacje dodatkowe

Waga 0,055 kg
Wymiary 200 × 200 × 4 cm
Długość

Kategoria kabla

Rodzaje zakończeń patchcorda

Standard włókna

Certyfikaty

Długość kabla

Dołączony protokół testowy

Ilość na paczkę

Kolor produktu

Materiał płaszcza

Obsługa funkcji Plug & Play

Pełny dupleks

Rodzaj opakowania

Rodzaj wtyczki

Średnica kabla

Średnica powłoki

Średnica przewodu

Średnica rdzenia

Typ przewodu

Typ światłowodu

Złącze 1

Złącze 2

Złączka 1

Złączka 2